top of page

HUKUKİ FAALİYET ALANLARIMIZ

Müvekkillerimizle kurulan yakın ilişkide, mesleki ve özel hayata dair paylaşılan bilgilerin gizlilik çerçevesinde saklanması gerektiği bilincine sahip olarak;

 

İcra ve İflas Hukuku, Miras Hukuku, Ceza Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Sigorta Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Hukuku, İş Hukuku ve Deniz Hukuku alanlarında hizmet vermekteyiz.

ONLINE DANIŞMANLIK.jpg

ONLINE DANIŞMANLIK

icra-ve-iflas-hukuku.jpg

İCRA VE İFLAS HUKUKU

AGIRCEZAHUKUKU.jpg

AĞIR CEZA HUKUKU

Köklü Deneyim

Görüntülü Görüşme seçeneği ile her konuda hukuki sorunun çözümünde ihtiyacınız olan bilgi ve danışmanlık için bizimle Whatsapp butonu üzerinden veya arama yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Kanıtlanmış Başarı

Hukuk uygulamalarının ve neredeyse her tür davanın nihai şeklinin İcra ve İflas Hukuku'nu ilgilendirdiği tartışmasız bir gerçektir. İcra departmanımız bireysel ve kurumsal icra takibi ile iflas işlemlerini yürütmektedir.

Sizin İçin Adalet

Ceza davaları başta olmak üzere, ihtilafların çözümü suç duyurusunda bulunma, soruşturma, kovuşturma ve Yargıtay aşaması hizmetleri sunmaktayız. Ek olarak uzman kadromuz, Anayasa Mahkemesi ve İnsan Hakları Avrupa Mahkemesi'ne yapılacak bireysel başvuruların takibini de yapmaktadır.

Hukuk Bürosu

ŞİRKETLER HUKUKU

İş-Sosyal-Güvenlik-ve-Sendika-Hukuku.jpg

SİGORTA HUKUKU

Image by Tingey Injury Law Firm

İDARE VE VERGİ HUKUKU

Köklü Deneyim

Türkiye'de ticari alanlarda yatırım yapmak isteyen yerel ve uluslararası şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Gerekli görüldüğünde, şirket kuruluşundan başlayarak, şirketin var olduğu süre içinde yatırımlarının operasyon ve gelişim aşamalarında dahi ekibimiz tarafından temsil imkanı bulunmaktadır.

Kanıtlanmış Başarı

Sigorta Hukuku alanında kaza, zarar, sorumluluk, taşıma, kredi ve finansal riskler, sağlık, emeklilik ve hayat sigortası konularında faaliyet gösteren sigorta şirketleri ve sigorta reasürans şirketlerine, sigortalı ve diğer poliçe lehtarlarına yoğun hizmetlerini sunmaya devam etmekte, sigorta teminatı ve sorumluluğu gibi çeşitli konularda, sigorta alan, tazminat talep eden özel/tüzel kişileri ve aracı kuruluşları temsil etmekte ve bu suretle sigorta şirketi - sigortalılar arasındaki uyuşmazlıkların çözümü konusunda her türlü hukuki hizmeti vermektedir.

Sizin İçin Adalet

İdare, hesap ve vergi uyuşmazlıklarında mahkeme aşamasına geçilmeden, yerel denetim ve makamlarınca ek olarak inceleme yapılmadan önceki safhada müvekkil nam ve hesabına konuya temas etme imkanımız bulunmaktadır. Hizmetlerimiz; haksız idari işlem ve tasarrufların iptali, öncesinde yürütmenin durdurulması, ihtilafları çözme, uzlaşma ve vergi uyuşmazlığı konusunda hizmetleri kapsamaktadır.

bottom of page